--
Skip to content Skip to footer

Mit und ohne Operation

Ästhetische Plastische & Rekonstruktive Chirurgie

Prof. Dr. Mustafa Durğun

Mustafa DURĞUN, geboren 1977, graduierte 2003 an der Medizinischen Fakultät der Gazi-Universität. 2004 begann er seine Ausbildung in Plastischer Rekonstruktiver und Ästhetischer Chirurgie im Ankara Atatürk Training and Research Hospital.

2006 studierte er an der Showa University, einem der weltweit führenden Zentren für plastische Chirurgie, in Tokio, Japan.

2010 schloss er seine Ausbildung zum Facharzt für Plastische Chirurgie ab. Nach Absolvierung seines Pflichtdienstes im Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Ausbildungs- und Forschungskrankenhaus, Asst. Assoc. DR. Er arbeitete an der medizinischen Fakultät der Dicle University.

2014 wechselte er als Assistent an die Medizinische Fakultät der Katip Celebi University. Assoc. Nach seiner Ernennung zum Dr. legte er 2017 die Prüfung zum Associate Professor ab und wurde zum Associate Professor. bekam den Titel. Seit 2019 betreut er seine Patienten in seiner eigenen Klinik.

 
Aslıhan S.
Mustafa hocaya rinoplasti ameliyatı oldum ve o kadar mutluyum ki iyiki böyle bir karar vermişim hemşiresi Tülay hanım bütün süreçte yanımdaydı korkularımı yenmemi sağladı ameliyat sonraki dönemde ilgilerini eksik etmediler.İyiki böyle bir ekibi tercih etmişim.Bir daha ameliyat olcak olsam yine bu ekibi seçerim.Herkese tavsiye ederim ☺️

Aslıhan S.

izmir
Emel B.
Merhaba ben göğüs küçültme amelyatı olmak için birçok araştırma yaptım ve sonunda referans üzerine Mustafa beyle görüştüm.Gūven veren yapısı vardı ve bu benim için önemli.Harika ekibiyle 3 kasımda operasyonumu gerçekleştiler.Sonuç harika oldu benim için.Sūrecin başından şu ana kadar hep yanımda oldular bu çok güzel. Mustafa hocam size ve ekibinize çok teşekkür ederim.

Emel B.

izmir
Gözde K.
Daha ne kadar ilgili , kibar ,tatlı bir doktor ve hemşire olabilir bilmiyorum hem doktorum hem de hemşirem çok değerliler . Ameliyat olalı 5 ay oluyor . Ameliyat öncesinde de sonrasında da her soruma cevap buldum çok ilgilendiler çok teşekkür ederim kendilerine ve bu operasyonun daha iyisi olamazdı. Gönül rahatlığıyla gidin ,görüşün aklınızda hiç soru işareti kalmayacaktır. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum iyi ki varlar 🙂

Gözde K.

izmir
so viel wie ein telefon

wir sind in deiner nähe

Ali Çetinkaya Bulvarı, Beler Apt. No.2 Kat:2 Alsancak / İzmir / Türkiye

    Go To Top
    de_DEGerman