--
Skip to content Skip to footer

Avec et sans chirurgie

Chirurgie Esthétique Plastique & Reconstructrice

Prof. Dr. Mustafa Durğun

Mustafa DURĞUN, né en 1977, est diplômé de la faculté de médecine de l'Université de Gazi en 2003. Il a commencé sa formation en chirurgie plastique reconstructive et esthétique à l'hôpital de formation et de recherche Atatürk d'Ankara en 2004.

En 2006, il a étudié à l'Université Showa, l'un des principaux centres mondiaux de chirurgie plastique, à Tokyo, au Japon.

Il a terminé sa formation en chirurgie plastique en 2010 et est devenu spécialiste. Après avoir terminé son service obligatoire à l'hôpital de formation et de recherche Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt, Asst. Assoc. Dr. Il a travaillé à la faculté de médecine de l'Université Dicle.

En 2014, il rejoint la Faculté de médecine de l'Université Katip Celebi en tant qu'assistant. Assoc. Après avoir été nommé Dr, il a réussi l'examen de professeur agrégé en 2017 et est devenu professeur agrégé. obtenu le titre. Il sert ses patients dans sa propre clinique depuis 2019.

 
Aslıhan S.
Mustafa hocaya rinoplasti ameliyatı oldum ve o kadar mutluyum ki iyiki böyle bir karar vermişim hemşiresi Tülay hanım bütün süreçte yanımdaydı korkularımı yenmemi sağladı ameliyat sonraki dönemde ilgilerini eksik etmediler.İyiki böyle bir ekibi tercih etmişim.Bir daha ameliyat olcak olsam yine bu ekibi seçerim.Herkese tavsiye ederim ☺️

Aslıhan S.

izmir
Emel B.
Merhaba ben göğüs küçültme amelyatı olmak için birçok araştırma yaptım ve sonunda referans üzerine Mustafa beyle görüştüm.Gūven veren yapısı vardı ve bu benim için önemli.Harika ekibiyle 3 kasımda operasyonumu gerçekleştiler.Sonuç harika oldu benim için.Sūrecin başından şu ana kadar hep yanımda oldular bu çok güzel. Mustafa hocam size ve ekibinize çok teşekkür ederim.

Emel B.

izmir
Gözde K.
Daha ne kadar ilgili , kibar ,tatlı bir doktor ve hemşire olabilir bilmiyorum hem doktorum hem de hemşirem çok değerliler . Ameliyat olalı 5 ay oluyor . Ameliyat öncesinde de sonrasında da her soruma cevap buldum çok ilgilendiler çok teşekkür ederim kendilerine ve bu operasyonun daha iyisi olamazdı. Gönül rahatlığıyla gidin ,görüşün aklınızda hiç soru işareti kalmayacaktır. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum iyi ki varlar 🙂

Gözde K.

izmir
autant qu'un téléphone

nous sommes proches de vous

Ali Çetinkaya Bulvarı, Beler Apt. No.2 Kat:2 Alsancak / İzmir / Türkiye

    Go To Top
    fr_FRFrench